Hakkımızda

GÜMÜŞ EĞİTİM 2009 yılında eğitim vermeye başlamış bir kurumdur Bakırköy başta olmak üzere avcılar, beylikdüzü ve diğer illerimizde de şubeleri olan ve eğitim mantığını KİŞİYE ÖZEL EĞİTİM PROGRAMI olarak belirleyen ilk şubedir.

      GÜMÜŞ ÖZEL EĞİTİM KURUMLARIN'da Her öğrencinin eğitim programı farlılık gösterir ihtiyaçın belirlenmesi ve bu ihtiyaçlar netiçesinde eğitim programları oluşturulmaktadır. Kurumumuzda verilen eğitim programlarını 3 ana Başlık altında toplaya biliriz.

1. ETÜT PROGRAMLARI

         Eğer çocuğunuz okuldaki dersleri biliyo zeki bir öğrenci ama evde ders çalışmıyo dikkatini toplayamıyo devamlı dersten kalkıyo tenbellik yapıyo ödev yapmak akşam 11 lere kadar sürüyosa size etüt programını önere biliriz hafta içi 4 gün yapılan programımız okul sonrası ilk bölümü ödev yapımı ikinçi bölümü belirlenen testlerin çözümü şeklindedir ve öğrenci takibi kurumumuza aitdir. 

2. HAFTA SONU PROGRAMI

          Çocuğunuz ders anlamında iyi durumda ödevlerini yapan sorumluluklarını bilen başarılı bir öğrenci okulda sürekli TAKTİR,TEŞEKKÜR ALAN BİR ÖĞRENCİ ama dışarda yapılan denemelerde örneğin TUDEM sınavlarında Bursluluk sınavların da yeterli puanı alamadığını düşünüyo ve merkezi sınavlara hazırlık da daha başarılı olsun istiyorsanız, diyer bi değişle okulda öğrendiği konuları daha derinlemesine öğrensin ve daha fazla örnek çözümüyle soru bankaları bitirsin istiyorsanız hafta sonu grubu tam size göre sadece cumartesi günleri yapılan programımızla çocuklarınız başarıyı garantiliyor.

3. ÖZEL DERS PROGRAMI

          Özel ders programımız GÜMÜŞ EĞİTİM KURUMLARIN cıkış noktası yapılan eğitim faliyetlerinin en başarılısı ve sonuçun en doğru alındığı çalışma programıdır. Okullarda,dersaneler de ve toplu eğitim veren Etüt Eğitim merkezlerinde öğrencilerimize bir ayrım yapılmadan aynı eğitim programı dayatılır ama aynı sınıfta çalışan,çalışmayan altyapısı iyi olan iyi olmayan genel kültür seviyesi yüksek olan olmayan ve algılaması yüksek olan olmayan öğrenciler aynı sınıfta standart eğitim programını birlikte doğru alması beklenir. BU MÜMKÜN DEĞİLDİR... Bu şekilde yapılan programların başarı oranı sadece %20 dir. GÜMÜŞ EĞİTİM KURUMLARI özel ders paket programları danışmanlık hizmetleri öğrenci takip mekanizmasıyla öğrencilerin özel ders programlarını yapar ve öğrenciyi başarıya ulaştırır.

                            ÖZEL GÜMÜŞ EĞİTİM KURUMLARI KİŞİYE ÖZEL EĞİTİM PROGRAMINDAN SİZDE FAYDALANMAK İSTERSENİZ BİZLERE 0212 571 66 16 NOLU NUMARADAN ULAŞABİLİRİSİN.

                GÜMÜŞ EĞİTİM&DANIŞMANLIK VE KİŞİSEL GELİŞİM MERKEZİ 2009 yılında Bakırköy İncirli'de kurulmuş abaküs temelli beyin geliştirme merkezidir. Çocuklarımızın eğitim ve öğretiminin en temel yaşta alınması gereken bir beceri olduğu düşüncesiyle kurulmuş olan şubemiz çocuklarımıza zeka gelişimi, konsantrasyon, odaklanma ve gelişmiş öz güven kazandırmayı amaçlamıştır. İki sene gibi çok kısa bir zaman diliminde Avcılar , Bahçelievler ve Samsun merkezde olmak üzere 3 şubemiz daha faaliyete geçmiştir. Toplam dört şubemizle öğrencilerimize mental aritmetik eğitimi verilmektedir. Çocukların eğlenerek öğrenebilecekleri bir program hazırlamak ekibimizin ilk hedefi olmuş, eğitim araç ve gereçleri buna göre düzenlenmiştir. Seanslarımız maksimum 6 kişilk gruplar halinde yapılır ve danışman, bu seanslarda birebir çalışma metodu uygular. Fiziki ortamda sıra barındırmaz, okul ya da dershane mantığından tamamen uzaklaştırılmıştır.

                             GÜMÜŞ EĞİTİM&DANIŞMANLIK VE KİŞİSEL GELİŞİM MERKEZİmiz mental aritmetik dışında yine 5-15 yaş öğrencilerimiz için özel olarak hazırlanmış sadece JUNİOR öğrencileri için YABANCI DİL EĞİTİMİ vermektedir. Eğitimlerimiz maksimum 6 kişilik örümcek masa, U masa ve L masa konseptli sınıflarda olup sınıflar bilgisayar ve televizyonlarla desteklenmiştir. Çocuklarımız görsel anlamda zenginleştirilmiş sınıflarda bilgisayarın yardımıyla objeleri canlı bir şekilde gördükten sonra televizyon yardımıyla dikkat ve motivasyon videolarıyla hem keyif almaları sağlanmakta hem de hafızaları kuvvetlendirilmektedir. Yabancı dil sınıflarımzda öğrencilerimiz mental aritmetikte olduğu gibi birebir çalışma yapılmakta ve danışmaların takip sistemiyle çocukların gelişimleri kayıt altına alınmaktadır.

                              GÜMÜŞ EĞİTİM&DANIŞMALIK VE KİŞİSEL GELİŞİM MERKEZİ ÖZEL DERS KAVRAMI

Şubemizde grup çalışmaları dışında her dersten alabileceğiniz ÖZEL DERSLER verilmektedir. SBS,YGS,LYS VE İNGİLİZCE özel dersleri kurumumuzda alanında uzman tecrübeli öğretmenler tarafından ister evinizde ev ortamında, isterseniz şubelerimizde alabilirsiniz. ÖZEL DERSTE KURUMSAL ÇÖZÜMLER sloganıyla yola çıkan kurumumuz özel dersleri bir program çercevesinde vermekte, öğrenciye uygun paket programları, takip sistemi, motivasyon ve soru çözümü programlarıyla kurumumuzda takip edilmektedir. İster haftalık,ister yıllık, isterseniz yazılı öncesi tekrar programlarından faydalanabilirsiniz.                                                                                                                                                                  cep : 0 536 507 93 40

Close