Gümüş Eğitim Logo

Hakkımızda

                            GÜMÜŞ EĞİTİM&DANIŞMANLIK VE KİŞİSEL GELİŞİM MERKEZİ 2010 yılında Bakırköy İncirli'de kurulmuş abaküs temelli beyin geliştirme merkezidir. Çocuklarımızın eğitim ve öğretiminin en temel yaşta alınması gereken bir beceri olduğu düşüncesiyle kurulmuş olan şubemiz çocuklarımıza zeka gelişimi, konsantrasyon, odaklanma ve gelişmiş öz güven kazandırmayı amaçlamıştır. İki sene gibi çok kısa bir zaman diliminde Avcılar , Bahçelievler ve Samsun merkezde olmak üzere 3 şubemiz daha faaliyete geçmiştir. Toplam dört şubemizle öğrencilerimize mental aritmetik eğitimi verilmektedir. Çocukların eğlenerek öğrenebilecekleri bir program hazırlamak ekibimizin ilk hedefi olmuş, eğitim araç ve gereçleri buna göre düzenlenmiştir. Seanslarımız maksimum 6 kişilk gruplar halinde yapılır ve danışman, bu seanslarda birebir çalışma metodu uygular. Fiziki ortamda sıra barındırmaz, okul ya da dershane mantığından tamamen uzaklaştırılmıştır.

                             GÜMÜŞ EĞİTİM&DANIŞMANLIK VE KİŞİSEL GELİŞİM MERKEZİmiz mental aritmetik dışında yine 5-15 yaş öğrencilerimiz için özel olarak hazırlanmış sadece JUNİOR öğrencileri için YABANCI DİL EĞİTİMİ vermektedir. Eğitimlerimiz maksimum 6 kişilik örümcek masa, U masa ve L masa konseptli sınıflarda olup sınıflar bilgisayar ve televizyonlarla desteklenmiştir. Çocuklarımız görsel anlamda zenginleştirilmiş sınıflarda bilgisayarın yardımıyla objeleri canlı bir şekilde gördükten sonra televizyon yardımıyla dikkat ve motivasyon videolarıyla hem keyif almaları sağlanmakta hem de hafızaları kuvvetlendirilmektedir. Yabancı dil sınıflarımzda öğrencilerimiz mental aritmetikte olduğu gibi birebir çalışma yapılmakta ve danışmaların takip sistemiyle çocukların gelişimleri kayıt altına alınmaktadır.

                              GÜMÜŞ EĞİTİM&DANIŞMALIK VE KİŞİSEL GELİŞİM MERKEZİ ÖZEL DERS KAVRAMI

Şubemizde grup çalışmaları dışında her dersten alabileceğiniz ÖZEL DERSLER verilmektedir. SBS,YGS,LYS VE İNGİLİZCE özel dersleri kurumumuzda alanında uzman tecrübeli öğretmenler tarafından ister evinizde ev ortamında, isterseniz şubelerimizde alabilirsiniz. ÖZEL DERSTE KURUMSAL ÇÖZÜMLER sloganıyla yola çıkan kurumumuz özel dersleri bir program çercevesinde vermekte, öğrenciye uygun paket programları, takip sistemi, motivasyon ve soru çözümü programlarıyla kurumumuzda takip edilmektedir. İster haftalık,ister yıllık, isterseniz yazılı öncesi tekrar programlarından faydalanabilirsiniz.                                                                                                                                                                  cep : 0 536 507 93 40