Neden Gümüş eğitim Seçmelisiniz?

SOROBAN WORLD kendi merkezini kurmadan oluşturmuş olduğu materyallerle birçok danışmanlık merkezine hizmet vermiştir. SOROBAN WORLD sadece mental aritmetik üzerine çalışmaktadır.

AR-GE yönetiminden sorumlu arkadaşlarımızın yapmış olduğu çalışmalarda yurtdışından ülkemize direkt getirilmiş olan programların süreç içerisinde ciddi sıkıntılar yaşattığı gözlenmiş ve programlar Türkiye şartlarında yetişen çocuklara göre tasarlanmıştır. Ayrıca yine yayınlar konusunda dışarıya bağımlı hareket edildiğinin tespiti yapılmış ve SOROBAN WORLD, eğitim yazarları kadrosu ve çizelgelerle kendi eğitim, kitap ve setlerini oluşturmuştur. Çocukların eğlenerek öğrenebilecekleri bir program hazırlamak ekibimizin ilk hedefi olmuştur ve eğitim araç ve gereçleri buna göre düzenlenmiştir.

SOROBAN WORLD butik bir mental aritmetik merkezidir. Seanslar maksimum 6 kişilik gruplar halinde yapılır ve danışman bu seanslarda bire-bir çalışma metodu uygular. Fiziki ortamlarında sıra barındırmaz, okul ve dershane mantığının tamamen dışındadır.

Close